تابستان فرصتی برای یادگیری - 40% تخفیف برای همه آموزش ها ( 1403/04/17 تا 1403/04/31 )

وباکا را بهتر بشناسید!

وباکا یک راهکار نوین و مبتنی بر فناوری ابری است که ایجاد شده تا بستری برای ارائه خدمات ارائه و فروش ويدئو و محتواي الكترونيكي در اینترنت ایجاد کند.

وباکا یک پلتفرم ارائه مقالات و دوره های آموزشی است که امکان مدیریت محتوا توسط مدرسین و مطالعه مقالات و ثبت نام در دوره ها و مشاهده یا دانلود ویدئو های آموزشی توسط دانشجویان را فراهم می کند و دارای رابط کاربری بسیار قوی برای مدرسین و دانشجویان می باشد. وباکا از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده است . در ابتدا با دامنه کدنویسان و اخیراً با نام وباکا در راستای ارائه خدمات آموزشی مخصوصا طراحی و برنامه نویسی وب و کار با فناوری ها و چارچوب های برنامه نویسی وب فعالیت می کند.

مدرسین می توانند با ثبت نام در وباکا فروشگاه اختصاصی خود را ایجاد کرده و ویدئوها و دوره های آموزشی خود را به آن اضافه کنند. هنرجویان می توانند یک دوره کامل آموزشی یا هر کدام از جلسات آن را ثبت نام کرده و با ورود به پنل شخص خود به صورت دائمی به آن دوره یا ویدئو دسترسی داشته و آن را دانلود نمایند.

وباکا چه فعالیت هایی انجام می دهد؟

طی سال های گذشته وباکا در زمینه تالیف و تولید محتوای آموزشی، طراحی و ساخت نرم افزارهای کاربردی و وب سایت های اینترنتی فعالیت داشته است.

طراحی و ایجاد دوره های آموزشی

اصلی ترین فعالیت وباکاشناسایی زبان های برنامه نویسی، چارچوب ها و فناوری های وب کاربردی و مورد نیاز بازار کار و ایجاد دوره های آموزشی چند رسانه ای برای آن ها می باشد. این دوره ها بصورت کاملاً کاربردی و پروژه محور بوده و در حین یادگیری توسط مدرس دوره پشتیبانی می شود.

تالیف مقالات علمی و کاربردی

وباکا در راستای آشنایی کاربران و دانشجویان با جدیدترین مفاهیم و فناوری ها در علوم رایانه مقالاتی را بصورت رایگان در سایت قرار می دهد. همچنین مجموعه ای از دوره های آموزشی متنی بصورت رایگان ارائه شده اند.

طراحی و ساخت نرم افزارهای کاربردی

گروه نرم افزاری وباکا تا کنون نرم افزارهای مختلفی را طراحی و پیاده سازی کرده است. این نرم افزارها با کد منبع باز عرضه شده و تغییرات درخواستی مشتریان روی آنها انجام می شود. اکثر این نرم افزارها بصورت مبتنی بر وب و با استفاده از چارچوب های برنامه نویسی ایجاد شده اند.

طراحی وب سایت های اینترنتی

گروه نرم افزاری وباکا با توجه به تخصص و تجربه طراحی و برنامه نویسی وب، آمادگی راه اندازی سایت های اینترنتی در زمینه های مختلف بر اساس سیستم های مدیریت محتوا یا برنامه نویسی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی را دارد و تا کنون چندین وب سایت را ایجاد کرده است.