دانلود پروژه کامل مشاور املاک به زبان php

در این پروژه از پی اچ پی (PHP) استفاده شده است و برای طراحی رابط کاربر از بوت استرپ (Bootstrap) و Smartyکمک گرفته شده تا صفحات بصورت واکنش پذیر باشند. این پروژه دارای بخشهای مختلف برای استفاده مراجعه کنندگان به سایت ، کاربران سایت و مدیران است و هر ک...

104 هزار تومان
دانلود پروژه کامل مشاور املاک به زبان php

جزئيات دانلود پروژه کامل مشاور املاک به زبان php

در این پروژه از پی اچ پی (PHP) استفاده شده است و برای طراحی رابط کاربر از بوت استراپ (Bootstrap) کمک گرفته شده تا صفحات بصورت واکنش پذیر باشند. این پروژه دارای بخشهای مختلف برای استفاده مراجعه کنندگان به سایت ، کاربران سایت و مدیران است و هر کدام اختیارات مختلفی در سایت دارند. 

زبان و دستورات استفاده شده در پروژه

برای نوشتن این پروژه از نرم افزار adobe dreamweaver استفاده شده  و دستورات با سه زبان php و sql و html است همچنین در طراحی این سایت از بوت استراپ( bootstrap ) استفاده شده که باعث واکنش پذیر بودن سایت شده است یعنی هر چقدر که صفحات کوچک شود صفحه هم به همان مقدار کوچک می شود و در تمام مانیتور ها بخوبی قابل رویت است حتی صفحه نمایش موبایل.

توجه داشته باشید که در این پروژه، برای ارتباط با بانک اطلاعاتی از روش mysql استفاده شده در حالی که نسخه های جدید php این روش را پشتیبانی نمی کنند و باید از روش mysqli یا pdo استفاده شود. در نتیجه اگر نسخه های جدید php را استفاده می کنید ممکن است برای اجرای این برنامه به مشکل برخورد کنید. مگر اینکه یا از نسخه های قدیمی تر wamp استفاده کنید و یا همه دستورات ارتباط با بانک را در همه صفحات تغییر دهید.با این حال این پروژه می تواند برای یادگیری برنامه نویسی php  برای شما مفید باشد و روند کلی پیاده سازی برنامه های مرتبط با بانک اطلاعاتی را بخوبی نشان دهد.

در این سایت در بالای تمام صفحات یک دستور گذاشته شده که اگر  session مقدار نگرفته باشد به صفحه login هدایت می شود یعنی نمی توانیم با نوشتن آدرس آن صفحه وارد آن صفحه شویم و حتما باید به سایت login شویم.

معرفی بانک اطلاعاتی املاک

پروژه دارای 9 جدول بصورت زیر است:

  1. جدول مشتری
  2. جدول مدیران
  3. جدول املاک
  4. جدول نظرات
  5. جدول معاملات انجام شده
  6. جدول سفارشات
  7. جدول رزو ملک
  8. جدول نوع معامله
  9. جدول پرداخت
برای استفاده از پروژه وب سایت املاک در محیط phpmyadmin بانک اطلاعاتی amlak را ایجاد کرده و فایل بانک اطلاعاتی amlak.sql موجود در پوشه پروژه سایت املاک را ایمپورت کنید.

 پروژه بانک اطلاعاتی املاک با پی اچ پی (PHP)

معرفی ساختار پروژه املاک

پروژه  دارای چند زیر پوشه است با نام های add,bs,hf,imgm,jadavel,login که در زیر به اختصار توضیح داده می شود: پوشه اول add است در پوشه add صفحاتی است که مربوط به اضافه کردن اطلاعات در جدول است برای مثال ما در این پوشه صفخاتی داریم با نام های addmoshtari که فرم اضافه کردن مشتری است و در همین پوشه یک پوشه دیگر است به نام chek که برای مثال صفحاتی مانند chek moshtari در آن است کهه دستورات اضافه کردن (insert) است و هریک از table های که در جدول است یکی از این صفحات را دارا است. دومین پوشه  bs است که در آن دو پوشه با نام های css و js وجود دارد که در آن صفحات bootstrap است که آن ها را در صفحات دیگر فراخوانی می کنیم.  سومین پوشه ما پوشه hf است که در آن فایل های headerو foder است که برای سر صفحه ها و پاصفحه ها طراحی شده است و در تمام صفحات فراخوانی شده است .در این پوشه صفحات indexx هم وجود دارد که اطلاعات آن ها در صفحات اصلی سایت نمایش داده می شود.  پوشه چهارم پوشه imgm است که وقتی عکس های املاک را آپلود می کنیم در این پوشه ریخته می شود و وقتی حذف می کنیم از این پوشه حذف می شود. پوشه پنجم پوشه jadavel که شامل صفحاتی است که برای نشان دادن اطلاعات بانک است ودر آن صفحات edit است که در آن می توان اطلاعات جدول را ویرایش کرد ودر این پوشه یک زیرپوشه chek است که در آن صفحات chekk است که دستورات ویرایش و حذف در آن است. برای مثال در این پوشه دارای صفحه ای moshtari است که اطلاعات مشتری را نشان می دهد و یک صفحه editmoshtari هم دارد که صفحه ویرایش مشتری است ویکی از صفحاتی که در پوشه chek است ، صفحه chekmoshtari است که در آن دستورات حذف و ویرایش مشتری است و برای انجام دادن عملیات از این صفحه استفاده می شود و این صفحه قابل نمایش نیست و فقط اجرا می شود. پوشه ششم پوشه login است که صفحات login در آن است و یک صفحه به نام login است که در آن فرم login است که وقتی می خواهیم وارد شویم این فرم به ما نمایش داده می شود و یک صفحه دیگر به نام صفحه chek موجود است که این صفحه هم قابل نمایش نیست و فقط کدهای مربوط به login در آن فراخوانی میی شود.

محیط کاری پروژه املاک

دراین پروژه به سه طریق به اطلاعات دسترسی داریم : حالت اول: کسی که آدرس سایت را زده ولی وارد سایت نشده است که فقط می تواندعکس ملک ها و قیمت و متراژ آن ها را ببیند و در بالای آن گزینه های ورود مدیر، ورودکاربرو ثبت نام است. که اگر کسی ثبت نام کند می تواند با ورود کاربر وارد صفحه ای کاربر می شود که دسترسی بیشتری دارد. برای دسترسی به گزینه اول باید آدرس زیر را بنویسیم

localhost/amlak/hf/index1.php

 حالت دوم: حالتی است که کاربر وارد سایت شده است و به جا های بیشتری دسترسی دارد و می تواند تمام مشخصات یک ملک را ببیند و آن را رزرو کند یا ملکی سفارش دهد و یا نظر خود را ثبت کند در این حالت اگر ما وارد نشده باشیم و صفحه ای که مربوط به کاربر است را آدرسش را بنویسیم وارد آن صفحه نمی شود و صفحه login کاربر برای آن باز می شود.

User : user

Pass : 123

حالت سوم حالت ورود مدیر است که به تمام امکانات سایت دسترسی دارد برای مثال می توان ملکی را اضافه کرد و ملک را ویرایش کرد یا آن را حذف کرد .

User : admin

Pass:123

برچسب ها / برنامه نویسی php / مدل mvc در php

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات

تعداد بازديد
196
تعداد دانشجو
27
برنامه نويسي
محمد محمدی
اندازه
705 كيلوبايت
هزینه ثبت نام
104 هزار تومان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.

مشاوره

در مورد مباحث دوره می توانید با مدرس صحبت کنید.


محمد محمدی مدرس دوره " دانلود پروژه کامل مشاور املاک به زبان php " هستم.
هر گونه سوال یا ابهام یا پیشنهادی در مورد این دوره داشتید، می تونید به روش های زیر با من تماس بگیرید:
شماره همراه
09151604068
پست الکترونیکی
mohammadi.sm@gmail.com
سامانه حقوق و دستمزد خدمات

سامانه حقوق و دستمزد خدمات

سامانه تحت وب حقوق و دستمزد برای کارکنان آموزشی در آموزش پرورش بصورت قرارداد خرید خدمات آموزشی ایجاد شده و امکان استخدام، صدور قرارداد، محاسبه حقوق ماهیانه و تهیه گزارشات مورد نیاز را فراهم می کند.