دوره کامل آموزش برنامه نویسی REST API به زبان PHP

در این دوره آموزشی برنامه نویسی به زبان PHP برای REST API را یادمیگیرید. در این مجموعه ویدئوی آموزشی تمام چیزهایی که برای ساخت برنامه های API و ساخت برنامه های کلاینت با زبان پی اچ پی  نیاز دارید آموزش داده شده است....

356 هزار تومان
دوره کامل آموزش برنامه نویسی REST API به زبان PHP

پيشنيازها

براي استفاده از اين دوره بايد با مفاهيم برنامه نويسي مبتني بر وب، زبان برنامه نويسي php و روش كار پروتكل HTTP آشنايي داشته باشيد.

توصيه ها

اکیداً توصیه می شود: به جای این دوره ، "دوره جدید آموزش rest-api به زبان php" را از همین سایت خریداری کنید. تنها مشاهده فيلم هاي آموزشي اين مجموعه براي يادگيري برنامه نويسي rest-api كافي نيست. بله بايد به موازات مشاهده فيلم ها، بصورت عملي نيز تمرين كنيد. براي اين كار مي تونيد از نمونه برنامه هاي همراه بسته استفاده كنيد. همچنين توصيه مي شود، براي يادگيري بهتر ، يك پروژه فرضي طراحي كرده و با ديدن آموزش ها سعي كنيد آن را تكميل كنيد.

محتواي بسته دوره کامل آموزش برنامه نویسی REST API به زبان PHP

هر کدام از بخش های بسته دوره کامل آموزش برنامه نویسی REST API به زبان PHP را می توانید، بصورت جداگانه خریداری کرده یا اینکه کل بسته را یکجا ثبت نام کنید که در این صورت، در پنل شخصی تان به تمام قسمت های آن دسترسی مشاهده و دانلود خواهید داشت.
1
آموزش تصویری معرفی دوره آموزشی
2
در این جلسه با مفاهیم API ، REST و REST API آشنا می شوید.
3
در این جلسه با چند نمونه API مفید ارائه شده در اینترنت و دو تا از سایت هایی که API ها را ایندکس می کنند آشنا شده و یاد می گیرید چگونه API مورد نیاطتان در هر زمینه ای را در اینترنت پیدا کرده و مشخصات آن را بدست آورید.
4
در این جلسه روش استفاده از API های موجود در اینترنت را یاد می گیرید.
5
در این جلسه روش کار با یک API نمونه (API کتابخانه) در اینترنت را آموزش داده، درخواست هایی به می فرستیم و برنامه ای به زبان PHP برای درخواست لیست کتابها از API می نویسیم.
6

طراحی فرم جستجوی کتاب

6 دقیقه 17 هزار تومان
در ادامه جلسه قبل ، اینجا فرمی طراحی می کنیم تا کاربر بتواند عبارت مورد نظرش را وارد کند و آن را با استفاده ازAPI یک کتابخانه جستجو کرده و لیست کتاب ها را نمایش می دهیم.
7

ساخت API ساده

17 دقیقه 17 هزار تومان
در این جلسه برنامه نویسی API به صورت نمونه برای محاسبه محیط و مساحت مستطیل انجام شده است
8
اینجا یک برنامه کلاینت برای استفاده از API مستطیل نوشته شده که درخواست محاسبه محیط و مساحت را به همراه طول و عرض مستطیل انجام داده و نتایج دریافتی را نمایش می دهد
9
در این جلسه برنامه کلاینت جلسه قبل تکمیل شده بصورتی که از کاربر طول و عرض و نوع محاسبه (محیط یا مساخت) را از طریق یک فرم دریافت کرده و پس از درخواست از سرور API ، نتایج را نشان می دهد.
10
در این جلسه در ادامه مثال های جلسات قبلی، یک فایل کتابخانه برای انجام درخواست از API می نویسیم که برنامه نویسی های بعدی ما را راحت می کند. در این کتابخانه یک کلاس دارای یک متد request تعریف کردیم که برای درخواست از سرور استفاده خواهد شد.
11
در این جلسه برنامه API را طوری می نویسیم که بتواند به بانک اطلاعاتی متصی شده، رکوردها را بخواند و در پاسخ درخواست ها ارسال کند. (دو متد API برای ارسال مشخصات همه رکوردها و ارسال رکوردها براساس یک شرط و محدود شده پیاده سازی می کنیم.)
12
اینجا برنامه کلاینت را برای API جلسه قبل می نویسیم تا دانشجویان را درخواست کرده، دریافت کند و در یک جدول نمایش دهد.
13
در این جلسه برنامه کلاینت از طریق یک فرم، کد رشته را دریافت می کند و فقط لیست دانشجویان آن رشته را از API درخواست کرده و نتایج را در جدول نمایش می دهد.
14
در این جلسه برنامه کلاینت جلسه قبل را کامل تر می کنیم. ابتدا با درخواستی از API ، لیست رشته ها را دریافت کرده در یک کمبوباکس می ریزیم و با انتخاب رشته توسط کاربر، دانشجویان همان رشته را از سرور API درخواست، دریافت و نمایش می دهیم.
15
در این جلسه روش احراز هویت (تائید هویت) کاربران در REST API را آموزش داده و با تغیی مثال های جلسه قبل آنرا عملی می کنیم.
16
در این جلسه بحث جلسه قبل تکمیل شده و به کاربرانی اجازه دسترسی به API را می دهیم که در لیست کاربران API (بانک اطلاعاتی سایت) موجود بوده و دارای کلید API معتبر باشند.
17
دراین جلسه با توضیح روش تعیین توکن API در یک وب سایت واقعی در اینترنت، اموزش می دهیم که چگونه کاربران سایت می توانند در پانل کاربری خود، توکن API دریافت کنند تا بتوانند نرم افزارهایشان آن را استفاده کنند.
18
در این جلسه یک API کامل برای انجام همه نوع عملیات(لیست گیری، حذف رکورد، اضافه کردن و ویرایش کردن رکورد) رو جدول نمونه (جدول دانشجویان) نوشته شده و یک الگوی مناسب برای ساخت هر نوع API معرفی می شود.
19
آموزش تصویری ساخت کلاینت برای مدیریت کامل دانشجویان (بخش اول)
20
در جلسات هجدهم و نوزدهم، یک نمونه سایت با امکانات کامل برای مدیریت دانشجویان با کمک REST API شامل صفحاتی برای نمایش لیست دانشجویان، حذف کردن دانشجو، اضافه کردن دانشجو و ویرایش دانشجو طراحی و پیاده سازی شده و یک الگوی کامل برای ساخت برنامه های کلاینت API همراه با احراز هویت کاربران ارائه شده است.
21
در این قسمت نمونه پروژه پی اچ پی بر اساس mvc ارائه شده که برای مدیریت دانشجویان کاربرد دارد.

جزئيات دوره کامل آموزش برنامه نویسی REST API به زبان PHP

توصیه می شود، به جای این دوره، دوره جدید آموزشی rest-api به زبان php را ثبت نام کنید.

 

برچسب ها / api / rest / rest api / سرویس های وب

نظرات کاربران

هرگونه سوال یا نظری دارید،می توانید در این قسمت مطرح کنید.

برای درج دیدگاه یا سوال باید وارد شوید

مشخصات

تعداد بازديد
591
تعداد دانشجو
29
مدرس
محمد محمدی
تعداد جلسات
21
مدت زمان
3 ساعت و 45 دقيقه
اندازه
421 مگابايت
هزینه ثبت نام
356 هزار تومان

برای دسترسی همیشگی به این آموزش و امکان دانلود آن، باید آن را به سبد خرید اضافه کرده و ثبت نام را تکمیل کنید.

مشاوره

در مورد مباحث دوره می توانید با مدرس صحبت کنید.


محمد محمدی مدرس دوره " دوره کامل آموزش برنامه نویسی REST API به زبان PHP " هستم.
هر گونه سوال یا ابهام یا پیشنهادی در مورد این دوره داشتید، می تونید به روش های زیر با من تماس بگیرید:
شماره همراه
09151604068
پست الکترونیکی
mohammadi.sm@gmail.com
نرم افزار تحت وب مديريت كتابخانه

نرم افزار تحت وب مديريت كتابخانه

با نصب نرم افزار تحت وب کتابخانه امکان راه اندازی چند کتابخانه با کتب، اعضا و مدیریت مستقل فراهم می شود ضمن اینکه همه کتابخانه ها تحت مدیریت عالی قرار دارند.